Przeprowadzki

Przeprowadzki

Oczywiście Przeprowadzki z naszą firmą są najlepsze na rynku, szybko, sprawnie, bezpiecznie i w najkorzystniejszej cenie !!. Pracownicy zawsze są przygotowani w materiały do zabezpieczania mienia, dodatkowo w opcji kompleksowej wszystkie drobne rzeczy zapakujemy do kartonów za ciebie co z pewnością zaoszczędzi ci twojego stresu. Posiadamy samochody typowo przystosowane do transportu twojej przeprowadzki o powierzchni 36 metrów.

 

W naszej ofercie są trzy typy Przeprowadzki: ekonomiczna, standardowa i kompleksowa.

Ekonomiczna – usługa wyniesienia już zabezpieczonych rzeczy do transportu, załadunek, przejazd i rozładunek w miejscu docelowym.

Standardowa – zabezpieczenie mebli do transportu i wyniesienie wszystkich rzeczy, załadunek, transport i rozładunek na miejscu u klienta.

Kompleksowa – my pakujemy wszystkie rzeczy klienta korzystając z naszych materiałów z naszego sklepu.

Odwiedź nas na https://pakolandia.pl/ i kup najlepsze kartony w dobrej cenie z darmową dostawą!!.

 

Przykłady Cen

Ekonomiczna 390 złotych

Standardowa już od 450 złotych 

Kompleksowa w cenie 510 złotych

 

 

Transport

Polecamy również usługę transportu jednej czy istotnie dwóch, trzech rzeczy na terenie Warszawy lub jej bliskich okolic.

Takie sprzęty jak duże lodówki, Pralko-suszarki, telewizory, łóżka wszelkiego rodzaju, materace, meble itp.

Ceny zaczynają się już od 230 złotych !!

Posiadamy profesjonalne wózki transportowe do mebli, oczywiście platformy oraz wszelkiego rodzaje pomocniczy sprzęt.

 

 Międzymiastowe

 

Bez Wątpienia Przeprowadzka do innego miasta to dość męczące psychicznie, ale nie musisz się tym martwić my wykonamy to za ciebie, a ty z pewnością odpoczniesz lub skupisz się na czymś innym. po co masz się zadręczać  przygotowaniami do przeprowadzki??.

Na pewno będzie trzeba zaopatrzyć w materiały do przeprowadzki będziesz zmuszony kupić kartony, taśmę, folię bąbelkową, papier do kuchennych rzeczy takich jak talerze, szklanki, wazony, zostaje jeszcze strech do zabezpieczenia mebli.

Wszystko jeszcze pozostaje spakować. Do tego długa trasa i te nowe miejsce, myślę że to za duże obciążenie psychiczne dla ciebie i rodziny.  Zapraszam do umówienia się z naszym konsultantem telefonicznym on pomoże dobrać najlepszą formę twojej Przeprowadzki.

Oczywiście jeśli weźmiesz pod uwagę pakowanie swoich rzeczy zaopatrz się w naszym sklepie z materiałami do przeprowadzek PAKOLANDIA