Przeprowadzki międzymiastowe

Szukasz firmy, która pomoże Ci w przeprowadzce międzymiastowej? Warto zaufać profesjonalistom.

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usługi. Oferujemy przeprowadzki dla osób prywatnych oraz dla firm.

Wycena przeprowadzki międzymiastowej

W przypadku usługi jaką jest przeprowadzka międzymiastowa, kluczowe znaczenie ma dokładne oszacowanie wielkości auta.

W tym przypadku, nie ma miejsca na pomyłki. Złe oszacowane wielkości auta może skutkować, że nie zmieszczą się wszystkie rzeczy do auta i będzie konieczność powrotu po pozostałe rzeczy.

Nasza firma oferuje bezpłatną wycenę, która jest dokonywana przez naszych doświadczonych pracowników najczęściej na podstawie oględzin w miejscu przeprowadzki, nasz pracownik sprawdzi:

 • Jakie meble są do zabrania, oraz określi potrzebę demontażu
 • Ilość drobnych rzeczy
 • Dostępności wind lub schodów,
 • Możliwości podjazdu pod klatkę,

Dzięki temu będziemy mogli wskazać

 • Jak duże auto, lub auta niezbędne są do realizacji przeprowadzki,
 • Ilu pracowników potrzebnych jest do wykonania sprawnej przeprowadzki,
 • Jaki jest czas wykonania przeprowadzki,
 • Jaki jest przybliżony koszt usługi,
Wycena przeprowadzki międzymiastowej jest ważna ponieważ trzeba oszacować jak duże auto potrzebne jest do załadowania wszystkiego za jednym razem

Przeprowadzki z pakowaniem

Nasza firma przeprowadzkowa to nie tylko przewóz mienia, ale także kompleksowe usługi związane z pakowaniem. Dostosowujemy się do potrzeb klienta. W przypadku, gdy nie masz czasu lub nie wiesz jak poprawnie zapakować swoje drobne rzeczy, możemy zrobić to za Ciebie.

Posiadamy wszystkie niezbędne materiały, aby wykonać przeprowadzkę z pakowaniem. Nasze kartony do przeprowadzek są wytrzymałe i dostosowane do różnego rodzaju rzeczy. Używamy również folii bąbelkowej, taśm, papieru pakowego, worków oraz folii stretch.

Zależy nam na tym, aby Twoje mienie zostało bezpiecznie zapakowane i przetransportowane do nowego lokalu. Dlatego angażujemy tylko doświadczonych pracowników, którzy starannie pakują i zabezpieczają mienie przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Dzięki naszym usługom związanych z pakowaniem, nie musisz martwić się o pakowanie swojego mienia, a cała przeprowadzka przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Przeprowadzki z pakowaniem

Demontaż i montaż mebli

Nasza firma oferuje nie tylko profesjonalny transport mienia, ale także szeroki zakres dodatkowych usług, takich jak demontaż i montaż mebli. W przypadku potrzeby naszym klientom zawsze służymy pomocą w tym zakresie. Nasi doświadczeni pracownicy posiadają nie tylko niezbędne narzędzia, ale również odpowiednie umiejętności, aby wykonać demontaż i montaż mebli sprawnie i z uwagą na szczegóły. Najczęściej demontujemy duże meble, takie jak

 • Łóżka sypialniane, piętrowe
 • Kanapy narożne
 • Duże szafy 2, 3 drzwiowe powyżej 2 m wysokości,
 • Szafy narożne,
 • Stoły konferencyjne
 • Biurka z nadstawkami
 • Meblościanki
 • itp.

Klient może mieć pewność, że nasz zespół zadba o bezpieczne i skuteczne wykonanie tej czynności, aby meble dotarły w całości do miejsca docelowego.

demotnaż i montaż mebli podczas przeprowadzki

Załadunek i rozładunek

W naszej ofercie znajdziesz przeprowadzki door-to-door, czyli od drzwi do drzwi, co oznacza, że zajmiemy się całością transportu Twojego mienia, od załadowania do rozładunku. Zadbamy również o odpowiednie zabezpieczenie i pakowanie Twoich przedmiotów, tak aby nic nie uległo uszkodzeniu podczas transportu.

Nasza flota składa się z nowoczesnych i bezpiecznych pojazdów, które gwarantują bezpieczeństwo Twojego mienia podczas transportu. Wszyscy nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, którzy dbają o terminowość i bezpieczeństwo transportu.

Nasza firma gwarantuje profesjonalny załadunek i rozładunek mienia do auta, podczas którego zwracamy szczególną uwagę na ochronę ścian i podłóg w lokalach oraz klatkach schodowych. Nasze auta są wyposażone w specjalne mocowania, dzięki którym mienie można bezpiecznie przewozić, zabezpieczając je pasami transportowymi. Posiadamy różnej wielkości pojazdy, które są w pełni sprawne i przygotowane na przeprowadzki międzymiastowe, w trakcie których często trzeba przebyć długie trasy. Dzięki temu możemy dostarczyć Państwa mienie bezpiecznie i w odpowiednim czasie, zapewniając pełną satysfakcję z naszych usług.

Załadunek auta na przeprowadzkę międzynarodową

Nie musisz się martwić o koszty. Nasza firma oferuje atrakcyjne ceny za usługi przeprowadzkowe, a każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, tak aby dostosować ofertę do Twoich potrzeb i budżetu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w przeprowadzce międzymiastowej, skontaktuj się z nami. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania transportowe, które pozwolą Ci bez stresu przeprowadzić się w nowe miejsce.