Przeprowadzki Międzymiastowe

 Przeprowadzki na terenie całego kraju

 

Przeprowadzki międzymiastowe to przede wszystkim transport mebli i drobnych rzeczy których jest cała masa, nasza firma wykona tą usługę kompleksowo wszystko popakujemy w kartony załadujemy do auta i przewieziemy do wyznaczonego miejsca. Nie musisz się o nic martwic zadzwoń do nas już teraz i umów swoją przeprowadzkę nasz konsultant zada kilka prostych pytań i wyceni usługę, zajmujemy się różnorodnym transportem dlatego twoja usługa jest w najlepszych rękach

Przeprowadzki międzymiastowe

To szybki i prosty sposób na rozpoczęcie nowego życia w innym mieście. Gwarantujemy bezpłatną wycenę całego procesu oraz atrakcyjne warunki finansowe. Podczas przeprowadzki profesjonalna kadra pracowników pomoże w demontażu oraz ponownym montażu mebli, zajmie się ich przenoszeniem do pojazdów oraz wniesieniem do nowego domu bądź mieszkania, a po zakończeniu prac zostawi po sobie porządek.  Nasz oferta jest dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Podczas przeprowadzki krajowej Państwa sprzęt oraz meble będą objęte pełnym ubezpieczeniem.

Do przenoszenia własności klienta używamy profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu wszystkie przedmioty są fachowo zabezpieczone.

Nie muszą się Państwo martwić o niezbędne elementy do pakowania – zapewniamy je we własnym zakresie z naszego sklepu Pakolandia.pl

Dysponujemy samochodami odpowiednio przystosowanymi do przewozu nawet dużych gabarytów .

Nasi pracownicy zajmują się pełnym procesem pakowania i rozpakowywania dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić cenny czas oraz energię, pozostawiając męczącą przeprowadzkę w rękach specjalistów.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i dbamy przede wszystkim o Państwa wygodę.

Przeprowadzki z nami to prosta i szybka sprawa!

Oczywiście działamy również w weekendy, zapraszamy do kontaktu!