Transport pianin

Transport pianin i fortepianów to usługa dla specjalistów wyposażonych w profesjonalny sprzęt (ślizg, pasy, wózek, oraz narzędzia). Nasza ekipa posiada nie tylko niezbędne akcesoria, ale również niezbędne doświadczenie oraz umiejętności.

TRANSPORT PIANINA JUŻ OD 350ZŁ

Transport pianina zależnie od warunków pracy z racji wielkości i ciężaru gabarytu, ale przede wszystkim wysoką wartość materialną, jak i sentymentalną przewożonego ładunku wymaga odpowiedniej ilości pracowników.  Aby ocenić warunki pracy oraz koszt usługi zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685 

Przygotuj się do rozmowy zapoznając się z pytaniami które znajdują się poniżej, a które nasz przedstawiciel zada przez telefon:

  • Skąd dokąd planujesz transport?
  • Z którego piętra na które piętro planujesz przewóz pianina?
  • Czy są windy w miejscu załadunku i rozładunku?
  • Jeżeli mamy wnieść lub znieść pianino na piętro lub z pietra bez windy poinformuj nas o szerokości schodów oraz o wymiarach spocznika na schodach?

Transport fortepianu

Transport fortepianu zależnie od warunków pracy z racji wielkości i ciężaru gabarytu wymaga odpowiedniej ilości pracowników.  Aby ocenić warunki pracy oraz koszt usługi zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685 

TRANSPORT FORTEPIANU JUŻ OD 600 ZŁ

transport fortepianu, ma asymetryczny kształt, a jego wielkość sprawia, że przenoszenie go w całości jest po prostu niemożliwe. Nasza ekipa zawsze przybywa na miejsce odpowiednio wyposażona, aby wykonać demontaż nóg, pokrywy, czy też innych elementów obudowy fortepianu. Każdą zdemontowaną część pieczołowicie zabezpieczamy. Służą nam do tego profesjonalne materiały, takie jak folia stretch, folia bąbelkowa, styropiany, kartony czy koce transportowe.

Niezależnie od sytuacji, zawsze jesteśmy gotowi, aby podjąć się powierzonego zadania. Posiadamy odpowiednio przygotowane samochody dostawcze o dużej kubaturze wyposażone w windę załadowczą. Posiadamy również potrzebny sprzęt, taki jak pasy zabezpieczające, wózki, oraz ślizgi.

Transport pianin i fortepianów Warszawa

Transport pianin i fortepianów Warszawa to usługa w której z ekipą TheMovers z pewnością

  • Nie zapłacisz za przejechane kilometry,
  • Nie zapłacisz za podstawienie auta.

Na swoje usługi transportu pianin i fortepianów dajemy pisemna gwarancję, a przewożone mienie jest ubezpieczone do kwoty 200 tys. zł na wypadek uszkodzeń, lub innych zdarzeń losowych, które mogą negatywnie wpłynąć na stan ładunku.

Wycenę takiej usługi staramy się robić już podczas pierwszego kontaktu, dlatego zachęcamy naszych klientów do podawania jak największej ilości szczegółów transportu, takich jak waga, rozmiary, niestandardowy kształt, odległość między lokalizacjami, czy piętro. Cenimy sobie jasną komunikację, dlatego w razie pytań, jesteśmy do dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i za pomocą e-mail.

Zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685