Transport palet

Transport palet to jedna z naszych wielu usług. Realizujemy nawet najmniejsze zlecenia. Naszą specjalnością jest indywidualny transport palet dla klienta, bez pośredników. Jest to droższy transport jednak dużo szybszy. Chcesz wysłać dziś przesyłkę na palecie? Zadzwoń do nas teraz a Twój transport dotrze w każde miejsce w Polsce w ciągu ok 8 godzin.

Transport palet  

Wszystko oczywiście uzależniona jest od wielu czynników przede wszystkim od odległości między punktami, ilości palet, wagi palety, oraz godzin dostawy.

Transport palet to usługa przede wszystkim dla firm. Ekipa TheMovers dopasowując się do potrzeb klienta oferuje transport palet bez załadunku i rozładunku, oraz z załadunkiem i rozładunkiem przez pracowników firmy TheMovers.

Dzwoniąc do nas podaj informację, dzięki temu będziemy mogli dokładnie wycenić koszt transportu

 • Czy ekipa TheMovers ma wykonać usługę z załadunkiem i rozładunkiem palet?
 • Ile jest palet do przewiezienia?
 • Jakie są wymiary palet?
 • Jaka jest wysokość załadowanych palet?
 • Jaki jest ciężar palet?
 • Czy ekipa TheMovers ma wnieść przewożony towar na piętro bez windy?

TRANSPORT PALET JUŻ OD 270 zł!

Transport palet bez załadunku i rozładunku to oferta skierowana do firm które mają możliwości oraz sprzęt (rampa, wózek widłowy, paleciak) niezbędny do załadunku towaru na samochód we własnym zakresie. W tym przypadku pracownicy zleceniodawcy we własnym zakresie są odpowiedzialni za załadunek towaru swojej siedzibie, oraz zleceniodawca ma w obowiązku zorganizować rozładunek w docelowej lokalizacji. TheMovers.pl ma odpowiednią flotę pojazdów którą możesz przewieźć bezpiecznie ładunek w postaci palet.

Transport palety bez załadunku i rozładunku cena

Wynajem kierowcy

 • 40 zł/godz, min. 3h

Powierzchnia transportowa 18 m3

 • 50 zł/godz. min. 3h

Aby dopasować odpowiednio duże auto do ilości oraz wagi palet zawsze staramy się ustalić szczegóły podczas rozmowy telefonicznej. Dlatego zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685 

TRANSPORT PALET

Z ZAŁADUNKIEM I ROZŁADUNKIEM JUŻ OD 390 zł!

Transport palet z załadunkiem i rozładunkiem przez naszych pracowników to usługa skierowana dla firm które nie mają możliwości ani sprzętu aby we własnym zakresie wykonać proces załadunku i rozładunku. Dlatego ekipa TheMovers jest wyposażona w niezbędną flotę samochodów z windami załadowczymi, wózki widłowe, sztaplarki, paleciak, dzięki którym możemy kompleksowo zaoferować transport z załadunkiem i rozładunkiem.

Transport palet z załadunkiem i rozładunkiem cena

Wynajem kierowcy z pomocnikiem

 • 80 zł/godz, min. 3h

Powierzchnia transportowa 18 m3

 • 50 zł/godz. min. 3h

Aby dopasować odpowiednie auto do ilości, ciężaru oraz gabarytów palet zawsze staramy się ustalić szczegóły podczas rozmowy telefonicznej. Dlatego zadzwoń do nas już teraz (+48) 538 439 685 

Przewóz mebli Warszawa

Przewóz mebli w Warszawie ma swoje prawa, to usługa w której z ekipą TheMovers w Warszawie i okolicy z pewnością

 • Nie zapłacisz za przejechane kilometry,
 • Nie zapłacisz za podstawienie auta.

Transport palet od producenta

Zachęcamy do kontaktu także w sprawie transportu palet od producenta do klienta. Posiadamy bardzo pojemne samochody towarowe, fachowy zespół oraz profesjonalny sprzęt, dzięki któremu nowe nabytki trafią spokojnie do swojego nowego nabywcy. W razie jakichkolwiek pytań, polecamy kontakt telefoniczny, lub drogą e-mail, z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dodatkowe usługi

Ekipa TheMovers.pl ma na swoim koncie wiele lat doświadczenia w usługach transportu palet, a także innych gabarytów. Dlatego możesz dodatkowo skorzystać z usługi wniesienia ładunku po schodach do docelowego pomieszczenia.