Transport Kartonów

Transport Kartonów warszawa

Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów za przejazdy na terenie Warszawy i bliskich okolic za Transport Kartonów

 

Załóżmy że potrzebujesz przetransportować dużą ilość kartonów albo mebli, prawdopodobnie planujesz przeprowadzkę i nie masz pojęcia od czego zacząć?. Z pewnością nie możesz dźwigać, a może nie masz większego auta? i na pewno nie masz ochoty teraz wynajmować większy samochód. Prowadzisz firmę i prawdopodobnie masz dużą ilość dokumentów do przetransportowania, albo chcesz przenieść firmę do nowej lokalizacji?.

Trafiłeś doskonale, nasza firma transportowa wykona wszelkiego rodzaju transporty i przeprowadzki: kartonów, mebli, drobnych rzeczy osobistych jak i przedmioty ciężkie i gabarytowe. Usługę możemy nawet wykonać kompleksowo i wszystko spakować na życzenie naszego klienta w wyniku czego zrobimy wszystko za ciebie.  Nasz firma jest już na ryku ponad 20lat, działamy w pełni profesjonalnie, bardzo solidnie i szybko!. Posiadamy również bardzo dużo referencji i poleceń od osób prywatnych, współpracujemy z różnymi firmami od wielu lat, istotnie  posiadamy wszelkie materiały do zabezpieczenia twoich rzeczy na czas transportu. A jeśli sam planujesz zabezpieczać swoje rzeczy koniecznie zaopatrz się w naszym sklepie internetowym Pakolandia.pl. Posiadamy dużą flotę samochodów ciężarowych i z pewnością się pomieścimy bez obaw.

Reasumując już na koniec z nami twoja przeprowadzka pójdzie szybko, sprawnie i z uśmiechem na twarzy, i oczywiście w dobrej cenie!

Jeśli umówisz się na przeprowadzkę wcześniej o miesiąc z pewnością otrzymasz rabat!.

Jesteś seniorem albo studentem z pewnością otrzymasz  rabat!.

W przeciwieństwie do innych firm zależy nam na każdym indywidualnym kliencie, poleć nas swoim znajomym a otrzymasz na pewno rabat.

Nie zastanawiaj się tylko dzwoń do nas i przeprowadź się z nami w konkurencyjnych cenach!.

Ekonomiczna przeprowadzka już od 420 złotych. Załóżmy że twoja przeprowadzka jest duża i potrzebujesz pomocy rzeczoznawcy przyjedziemy i zrobimy wycenę na miejscu u klienta.

Opieramy się oczywiście na stawkach godzinowych, ceny zaczynają się od 250 złotych za godzinę pracy, minimalny czas wynajęcia ekipy przeprowadzkowej to trzy godziny. Ekipa jest zawsze wyposażona w materiały do zabezpieczenia twojego mienia.

Prawdopodobnie wykonamy twój transport już od 420 złotych .

 

Transport Kartonów cała Polska

Przetransportujemy twoje mienie na terenie całego kraju i Europy

Przewóz gabarytowy: przykładowo transport Pianina już od 350 złotych

Sklep z kartonami

U nas kupisz wszystkie materiały do transportu i zabezpieczenia swoich rzeczy. Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy na Pakolandia.pl

Nasze ceny są godne uwagi !!

Dlatego odwiedź nas już teraz zapraszamy !!