Przewóz drobnych rzeczy

Przewóz drobnych rzeczy

 

Przewóz rzeczy drobnych to przede wszystkim transport kartonów. Pakujemy wszystko do kartonów, worków i torby itp.

Z ekipą TheMovers zawsze masz wybór dlatego możesz zamówić usługę tylko przewozu rzeczy lub z załadunkiem i rozładunkiem.

Wybór należy do Ciebie. Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów lub zamówić usługę zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685 

Jeżeli potrzebujesz materiałów do spakowania swoich rzeczy wejdź do naszego sklepu internetowego https://Pakolandia.pl//

PRZEWÓZ RZECZY JUŻ OD 135 zł

Osoby decydujące się na samodzielne podjęcie transportu rzeczy drobnych zamawiając usługę tylko przewozu rzeczy, zobligowane są do spakowania, zniesienia oraz wniesienia rzeczy we własnym zakresie.

Jeżeli nie masz auta lub nie chcesz używać niewielkiego auta osobowego którym trzeba zrobić kilka kursów zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685   

TheMovers posiada bardzo duże auta przystosowane to tego rodzaju przewozów. Wynajęcie naszego auta z kierowcą przyspiesza i usprawnia cały proces przewozu rzeczy.

Zapewniamy, że kontakt z nami jest gwarantem pozbycia się problemu związanego z przewozem drobiazgów w nowe miejsce.

Przewóz rzeczy cena

Wynajem kierowcy

  • 40 zł/godz, min. 1,5h

Powierzchnia transportowa 18 m3

  • 50 zł/godz. min. 1,5h

PRZEWÓZ RZECZY Z ZAŁADUNKIEM I ROZŁADUNKIEM JUŻ OD 195 ZŁ

Wynajem 2 PRACOWNIKÓW

  • 80 zł/godz, min. 1,5h

Powierzchnia transportowa 18 m3

  • 50 zł/godz. min. 1,5h

Przewóz rzeczy wymaga skrupulatności w ułożeniu przedmiotów na pace samochodu. Tego rodzaju transport wymaga dokładnego wypełnienia luzu pomiędzy poszczególnymi rzeczami tak, aby nie doszło do przewalania i przesuwania się paczek w trakcie przewozu.

Zespół TheMovers to ludzie, którzy doskonale zdają sobie sprawę, że poza wartością materialną wiele drobiazgów ma bardzo duże znaczenie ze względu na przywiązanie sentymentalne.

Dokładamy wszelkich starań, aby nawet te najmniejsze rzeczy nie były narażone na jakiekolwiek ryzyko uszkodzenia.

Przed rozpoczęciem transportu rzeczy drobnych bardzo ważnym krokiem jest podjęcie decyzji, co tak naprawdę chcemy zachować, a czego się pozbyć. Nie warto zbędnie przewozić np pustych pudełek po butach. Przed transportem warto przesortować i oddzielić rzeczy, które tylko zajmują niepotrzebnie przestrzeń od tych, które są rzeczywiście potrzebne i przede wszystkim, pozwoli to na zrobienie porządku w posiadanych rzeczach, a przy okazji pozwoli obniżyć koszty usługi, jaką ekipa TheMovers z przyjemnością zrealizuje.

 

Zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685 

Przewóz rzeczy Warszawa

Przewóz rzeczy Warszawa to usługa w której z ekipą TheMovers z pewnością

  • Nie zapłacisz za przejechane kilometry,
  • Nie zapłacisz za podstawienie auta,

Przeprowadzki

Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jaki i biura, restauracje, czy też salony urody lub siłownie.

Poza ogromnym doświadczeniem, posiadamy odpowiedni sprzęt (wózki, platformy) oraz akcesoria potrzebne do sprawnego przewozu rzeczy, (folia strech, folia bąbelkowa, kartony, taśmy, worki, papier pakowy) .

Jeżeli masz więcej rzeczy do przewiezienia i chcesz aby nasi fachowcy pomogli Ci w przygotowaniu oraz realizacji przeprowadzki tak, aby nie musieć się o nic martwić kliknij w link przeprowadzka

Ubezpieczenie

Nasze usługi są objęte pisemną gwarancją. Oferujemy także możliwość ubezpieczenia przewożonego mienia, a termin i czas realizacji zawsze jasno dostosowujemy zawsze do potrzeb naszych klientów.

Jeżeli zatem poszukujecie Państwo rzetelnej, terminowej i atrakcyjnej cenowo firmy do transportu rzeczy, kontakt z TheMovers jest zdecydowanie najrozsądniejszym wyborem.

Zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685